Menu

Metropolitan Associations

Bayside Regional TA
Berwick and District TA
Diamond Valley TA
Eastern District Womens TA
Eastern Region Tennis Inc
Ferntree Gully and District Ladies Wednesday TA
Heidelberg and Districts TA
Knox District Night TA
Lilydale and District Night TA
Melbourne Churches TA
Melton District TA
Metro Masters TA
Moorabbin and Districts Junior TA
North Eastern Junior TA
North Suburban Junior TA
North Suburban Night TA
North Suburban TA
Peninsula TA
Southern Peninsula TA
Victorian Catholic Lawn TA
Waverley Tennis
Western Region TA
Western Suburbs Night TA
Westernport Night TA
Whittlesea District TA

Country Associations

Barwon Region

Geelong Coast TA
Polwarth and District TA
Tennis Geelong Inc.

Central Gippsland Region

Allambee Mirboo and District TA
Baw Baw TA
LaTrobe Valley TA
Korrine and District TA
Riverside TA Inc
West Gippsland TA
Loy Yang Yinnar and District TA
South Gippsland Midweek Ladies TA

Central Highlands Region

Buninyong District TA
Maryborough and District TA
Mininera and District TA
Mount Prospect District TA
Victorian Country Tennis Assocation

East Gippsland Region

Bairnsdale and District TA
Wellington Gippsland TA

Goulburn Region

Benalla and District TA
Broadford District Junior TA
Broadford And District Ladies TA
Numurkah and District Hardcourt TA
Shepparton and District Midweek Ladies TA
Shepparton and District TA
Thoona and District TA

Loddon Campaspe Region

Bendigo TA
Campaspe TA
Castlemaine and District TA
Kyabram and District TA
Macedon Ranges TA
Mountain District Ladies TA
Northern District TA
Pyramid Hill and District TA
Redesdale and District TA
Tandarra and District TA

North East Region

Upper Murray TA
Wangaratta Hardcourt TA

Northern Mallee Region

Sunraysia TA

South West Region

Casterton and District TA
Cavendish and District TA
Cobden and District TA
Coleraine Junior TA
Hampden TA
Hawkesdale and Purnim District TA
Mortlake TA
Surry District TA
Timboon and District TA

Wimmera Region

Central Wimmera TA
Dimboola and District TA
South Arapiles TA