Great Southern Tennis Association

Juniors Division 2

 JUNIORS DIV2 MURAY SMITH SHIELD
2014  BACK VALLEY
Riley Puckridge Hayden Wellington
Tim Taggart Justin McArdle
2013 VICTOR HARBOR BLUE
JaydenDavis Tom Lewis
Mitchell Davis Riley Darling
2012 VICTOR HARBOR
Nick Borrillo Lochie Borrillo
Bradley Borrillo Daniel Stock
2011 INMAN VALLEY
Connor Klassen Josh O’Grady
Daniel Pearce Taylor Clarke
2010 VICTOR HARBOR
Ben Stock Matt Stock
Jarred French Ben Martin
2009 VICTOR HARBOR
Ben Stock Matt Stock
Jarred French Ben Martin
Jordan Thompson
2008 HINDMARSH VALLEY
Michael Thorn Malcolm Dix
Raechel Jackson Jake Welsh-Kinnear
2007 PORT ELLIOT
Nick Wyschnja Ben Stock
Alexander Wright Belinder Byrne
2006 HINDMARSH VALLEY
Sam Jones Sam Scudds
Raechel Jackson Rachel Orr
2005 HINDMARSH VALLEY
Greg Oxenham Sam Jones
Ziggy Vitkunas Sam Scudds
2004 ENCOUNTER BAY
Aaron Turner Sam Jones
Andrew Topley Michael Berry
2003 PORT ELLIOT
Nicole McLachlan Tristan Rogers
Justin Symonds Kieran Laybourne-Vandenbroek
2002 GOOLWA
Dale Cuthbert Matthew Jones
Trent Griffen Vanessa Cuthbert
2001 ENCOUNTER BAY
Ben Reynolds Carolyn Adler
Kelly Roads Mark Virgin
2000 BACK VALLEY
Ashley Snedden Belinda Brand
Craig Starke Chas porter
Daniel Cameron
1999 MYPONGA
Wade Hutchinson Arti Huston
Amber Hutchinson Tim Magnanelli
1994 MOUNT COMPASS
G Arthur E Collett
D Collett B Walton
 1993 VICTOR HARBOR
T Stock T Calaby
J Cousins S Kluske
1992 VICTOR HARBOR WHITE
M Jolly S Power
J Cousins K Hartwig
1991 MOUNT COMPASS GOLD
B Phillis H McKenzie
D Odgers S Kempster
1990 GOOLWA
Sam Wall Ian Dunbar
Kylie Lloyd Donna Grant
1989 No Competition
1988 No Competition
1987 VICTOR HARBOR
Jason Mann Davin Lowrey
Clay Cannan R Smith
J Lowrey B Hodges
Ben Wood J Miller
1986 YANKALILLA
Craig Beech M Lane
G Little G Merritt
C Edwards D Jaensch
S Gabell N Edwards
1985 BACK VALLEY
Michael Lynch Todd Crispin
Ian Curran Matthew Phillipps
Jason Edwards Robert Keen
Tanya Littlely Adrian Littlely
1984 No Competition
1983 GOOLWA
Shane Davis G Vincent
Dwayne Cox F Refchange
P Byrnes J Smart
T Dunn Lisa Munday
1982 DELAMERE
K Jones M Jones
B Keen W Smith
Gary Graves M Patterson
D Jones D Marsh
1981 MYPONGA
Peter Corby S Hutchinson
Scott Carthy R Hutchinson
David Plummer G Davis
J Fox S Maslin
1980 VICTOR HARBOR BLUE
J McKenzie Helen O’Shaughnessy
M Davis S Dent
M Gregory S Milnes
P Smith B Cannan
1979 YANKALILLA
M Mitchell P Hamlyn
A Groth A Pietsch
S Grundy D Wilson
F Bakker A Groth