Great Southern Tennis Association

Seniors Division 3

 Division 3 Brian Smith Memorial Shield
2014  BACK VALLEY
Marcus Lippett Sharon McArdle
Nick Marshall Mary Stock
Steve Kingsmill Sam Littlely
Tristan McArdle Stephanie Bennett
Michael Anderson
2013 MOUNT COMPASS
Leighton Collins Michelle Collins
Harrison Collins Carlene Bryant
Will Zimmermann Pauline Giles
Todd Milford Taylah Gregory
2012 BACK VALLEY
Brad Cox Mary Stock
Chris Sherrah  Sharon McArdle
Steve Kingsmill Sam Littlely
Tyne Crickmar Deb Reichelt
 2011 MT COMPASS GOLD 
Leighton Collins Michelle Collins
Nick Jong Pauline Giles
Harrison Collins Carlene Bryant
Brandon Ashfield Liz Milford
Matthew Grist
2010 BACK VALLEY
Peter Kuss Mary Stock
Bryan Littlely Carol Mitchell
Michael Anderson Sharon McArdle
John Porter Helen Treloar
2009 VICTOR HARBOR BLUE
Craig Harvey Mary Stock
Simon Kluske Jane Downes
Pat Taggart Deb Tocher
Nic Thompson Natalie Napper
Anthony Brown Amanda Dixon
 2008 GOOLWA 
Mark Griffiths Rachel Searle
Gerard Spencer Sandra Bowman
Matthew Searle Karen Munro
Scott McKenzie Judy Feltrin
Quentin Munro
2007 MOUNT COMPASS MAROON
Leighton Collins Michelle Collins
Nick Brokenshire Carlene Bryant
Ben McHugh Katie Clarke
Craig Merritt Kiara Mudge
Bradley Arthur Amy Brokenshire
2006 YANKALILLA
Peter Siddall Julia Mander
Leigh Trinne Tanya Weatherald
Nick Noak Nikki Clarke
Aaron Symonds Christine Filsell
2005 VICTOR HARBOR
Peter Rossitter Jessica Medlen
Martin Elliott Sharon Stock
Alan Rossitter Tara Goodwin
Trevor Nickels Leah Stock
Andrew Harris
 2004 HINDMARSH VALLEY
Tony Munn Gail McMillan
Craig Scudds Jo Kleeman
Marty McKenzie Bronwyn Munn
Paul Kleeman Jana Dunda
2003 HINDMARSH VALLEY GOLD
Craig Donley Gail McMillan
Dick Grant Jo Kleeman
Paul Kleeman Julia McDonnell
Leon McMillan Jo Peat
Glenys McDonnell
2002 GOOLWA
David Ambrose Melissa Waters
Ray Lewis Sandra Bowman
Ryan Griffen Kelly Robinson
David Cuthbert Vanessa Cuthbert
2001 MYPONGA
Bruce Allen Karen Rossitter
David Hutchinson Jeanette Pretty
Peter Maxwell Louis Hutchinson
Simon Edwards Kate McKenzie
Geof Hutchinson Jo Hutchinson
2000 VICTOR HARBOR
Tom Bartsch Kerry Parkes
Don Crago Julianne Lowrey
Dwayne Dumsney Kerrianne Westbrook
Ashley Cousins Cathy Tozer
Matthew Crago
 1999 PORT ELLIOT
Daniel Middleton Denise Darling
Tony Middleton Viki McKenzie
Max Brown Sue Whitbourne
George Maslin Kim Davis
James Sherrah
1998 No Competition
1997 No Competition
1996 YANKALILLA
Mark Graetz Gail Stringer
Andrew Rowlands Julie Whitford
Gary Reiger
Darren Robins
1995 MYPONGA
Bruce Allen K Hutchinson
A Camac J Tilbrook
Mel Squiers Bev Rowntree
Terry Hutchinson Lyn Fielke
1994 BACK VALLEY
Richard Littlely Karina Higgins
Stephen Hedges Tanya Littlely
Bryan Littlely Donna Littlely
Malcolm Littlely Lorraine Starke
1993 PORT ELLIOT
Wayne Good Jenny Wheaton
Tony Middleton Pam McLachlan
George Maslin K Digby
Dennis Moss Jenny Vincent
1992 ENCOUNTER BAY
Kevin Jellings Claire Mowling
Rob Nottle Robyn Adler
Rod Walker Daph Halliday
Barry Dalitz Ros Jaensch
1991 BACK VALLEY
Craig Littlely Tanya Littlely
Nathan Luke Sonya Curran
Colin Liston Kerry Parkes
Bryan Littlely Meredith Hedges
1990 MOUNT COMPASS
D Boots J Gay
Max Williams D Holt
Dean Innes M Hall
John Webber T Jerram
1989 BACK VALLEY
Barry Fletcher Meredith Hedges
Peter Cunningham Helen Clay
Brett Pearsons Kerryn Littlely
Paul Smith Tanya Littlely
 1988 MOUNT COMPASS
Adrian Burton Sandra Nash
Max Williams Heather McHugh
Dean Innes J McKenzie
1987 VICTOR HARBOR
Les Goodwin Lyn Putland
A Bennett Janet Depledge
Greg Sutton Joy Stock
Paul Smith Robyn Jolly
1986 YANKALILLA
J Hall Claire Mowling
Richard Crawford Janet Munro
Ron Beech Elizabeth Bartlett
Peter Maxwell M Kerr
1985 PORT ELLIOT
Tom Kennedy Julie Battersby
David Morriss Bunty Moss
A Pomery L Pomery
Dennis Moss C Smith
1984 INMAN VALLEY
Ron Lillecrapp Dennis Martin
David Kay Lyn Houlbourn
David Batt Carol Jones
Stephen Wyniatt C Hutchinson
1983 INMAN VALLEY
David Lush Di Stock
Geof Davies Sue McEwin
Ron Lillecrapp D Mills
Peter Stock Sue Bartel
1982 PORT ELLIOT
Mike Hudson K Virgin
Ros Battersby Dennis Moss
Tom Kennedy G Sampson
1981 BACK VALLEY
Ken Ruge Ros Brand
Daryl Reynolds Jenny Fletcher
Ken Blake Kerry Ruge
Ian Blatchford Leanne Merrett
1980 YANKALILLA
Tim Stokes T Rosenboom
Max Couzner A Gregory
Lyn Gardiner K Glynn
John Cook D Bartlett
1979 GOOLWA
Murray Smith Betty Lockett
D Smith B Squires
Ian Smart W Cochrane
G Anderson H Anderson